8 жовт. 2016

Екскурсія до м.Кропивницький

08.10.2016 року учні закладу разом з батьками відвідали місто Кропивницький.
7 жовт. 2016

"Ні-наркотикам! Так-здоровому способу життя!"

07.10 в закладі відбувся захід "Ні-наркотикам! Так-здоровому способу життя!", на який були запрошені члени благодійного центру "Ковчег" та пастор церкви "Ковчег спасіння" Лисов О.А.
5 жовт. 2016

День людей похилого віку

05.10.2016року учні закладу завітали до геріатричного будинку з концертом "Людина починається з Добра", присвяченим до Дня людей похилого віку.
30 вер. 2016

День учнівського самоврядування

В закладі відбувся День учнівського самоврядування, до якого учні приготувались з повною відповідальністю.
29 вер. 2016

Святковий концерт «Я славлю вчителя ім’я»

Учні закладу підготували святковий концерт «Я славлю вчителя ім’я».
28 вер. 2016

Ярмарок "Урожай"

В закладі пройшов ярмарок «Урожай» присвячений 25-річниці святкування Дня людей похилого віку.
26 вер. 2016

75-ті роковини жахливої трагедії Бабиного Яру

В закладі пройшла загальношкільна лінійка присвячена 75-річниці подій у Бабиному Яру на тему «Бабин Яр: життя і смерть».
23 вер. 2016

Свято Дошкільника

На святі була цікава програма,яку вели клоуни Сміхотун та Веселун. Діти із задоволенням приймали участь у конкурсах. Були запрошені батьки та працівники закладу. На свято завітав гість - Володимир Дожджаник, щоб підтримати ініціативу святкування «Дня дошкільника». Діти були у захваті . Він сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості та подарував дітям чудові подарунки.
22 вер. 2016

День партизанської Слави

Виховний захід для учнів 6-9 класів «День партизанської Слави: події, факти, коментарі».
21 вер. 2016

День миру

Конкурс малюнків на асфальті «Миру мир! Війни не треба!», присвячений Дню миру. Урок Добра «Хай щастю дитини не буде кінця»