1 черв. 2018

Пришкільний табір відпочинку "Веселка"

1 червня в НВК відкрився табір відпочинку. День був присвячений Дню захисту дітей.
17 трав. 2018

Свято вишиванки

17 травня 2017 року учні та вчителі НВК відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.
8 трав. 2018

«Пам'ять вічно жива»

8 травня учні закладу брали участь в урочистій лінійці «Пам'ять вічно жива», присвяченій Дню пам' яті та примирення , 73 – й річниці Перемоги над нацистами у Другій світовій війні, яка відбулася біля Стели загиблим воїнам.
5 трав. 2018

Ми за чисте довкілля!

5 травня учнівське самоврядування закладу організувало прибирання паркової зони в с. Марто – Іванівка, що знаходиться по вул. Конєва.
4 трав. 2018

«Будуємо Музей для Букварика»

04.05.2018 року в навчальному закладі для учнів 1 класу відбулася святкова конкурсна програма «Будуємо Музей для Букварика».
2 трав. 2018

Звенигородскую и Марто-Ивановскую школы объединять не будут

2 мая городской голова С.Цапюк с первым заместителем Л.Давыденко и профильным заместителем Л.Сосной встретились с коллективами Марто-Ивановской и Звенигородской школ, чтобы обсудить вопросы дальнейшего развития учебных заведений.
27 квіт. 2018

Квест до Дня цивільного захисту

27 квітня у закладі відбулося засідання міської ШМВ «Військово-патріотичне виховання як важлива складова освітнього процесу» під керівництвом методиста науково – методичного центру управління освіти, молоді та спорту Гейко С.І. .
26 квіт. 2018

«Чорнобиль…Трагедія...Пам"ять...»

26 квітня відбулася загальношкільна лінійка «Чорнобиль…Трагедія...Пам"ять...»
20 квіт. 2018

«Жити цікаво та безпечно»

З 16 по 20 квітня у закладі пройшов Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Жити цікаво та безпечно».
19 квіт. 2018

Рольова гра "Ми - юні рятувальники"

19 квітня в рамках тижня цивільного захисту з учнями 1 класу було проведено рольову гру «Ми – юні рятувальники».