7 квіт. 2017

«Рух заради здоров’я»

На минулому тижні з 03 по 07 квітня проходив тиждень здорового способу життя «Рух заради здоров’я».
5 квіт. 2017

"Пригоди корівки Мілки"

05 квітня у закладі організована концертно-розважальна програма "Пригоди корівки Мілки", яку організував творчий колектив церкви "Ковчег спасіння".
31 бер. 2017

«Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх»

31 березня в закладі пройшов захід «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх» присвячений Всесвітньому дню сміху.
28 бер. 2017

Свято зустрічі птахів

28 березня в закладі відбулося свято зустрічі птахів, в якому брали участь учні початкових класів.
3 бер. 2017

Тиждень біології та географії

З метою активізації пізнавальної діяльності учнів, підвищення інтересу до вивчення предметів з 27 лютого по 3 березня у нашій школі був проведений Тиждень біології та географії.
1 бер. 2017

Вистава "Золоте правило"

1 березня учні початкових класів та вихованці дошкільного навчального закладу відвідали виставу "Золоте правило", в якій було розкрито питання особистої гігієни, гігієни харчування, протипожежної безпеки, зокрема користування сірниками.
24 лют. 2017

Благодійний ярмарок-продаж

24 лютого в закладі був проведений благодійний ярмарок-продаж млинців присвячений святкуванню Масляної.
15 лют. 2017

Крізь пекло Афганської війни

15 лютого в закладі пройшли заходи з нагоди виводу радянських військ з Афганістану та вшанування пам'яті загиблих воїнів-афганців.
10 лют. 2017

Зроби свій вибір на користь здоров"я

З 06.02 по 10.02.2017 року проходив тиждень сприяння здоровому способу життя "Зроби свій вибір на користь здоров"я".
3 лют. 2017

Свято вареника

03 лютого відбулося Свято вареника, яке сприяло розвитку пізнавального інтересу до українських традицій, культури і мови.