21 вер. 2018

"Білий голуб, голуб миру над Землею хай кружляє"

В закладі відбувся флешмоб "Білий голуб, голуб миру над Землею хай кружляє",
15 вер. 2018

ХХ міський туристичний зльот

Педагогічний колектив закладу взяв участь у ХХ міському туристичному зльоті педагогічних закладів освіти міста.
7 вер. 2018

Олімпійський тиждень

У закладі пройшов олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту на якому відбулися такі заходи:
7 вер. 2018

Класним керівником 2-го класу - Майгур Н.А. було проведено квест "Ми - олімпійці"

Етапи які долали учні:
3 вер. 2018

Свято першого звоника

Розпочато новий навчальний рік у заклады святковою лінійкою, яка пройшла нетрадиційно.
1 черв. 2018

Пришкільний табір відпочинку "Веселка"

1 червня в НВК відкрився табір відпочинку. День був присвячений Дню захисту дітей.
17 трав. 2018

Свято вишиванки

17 травня 2017 року учні та вчителі НВК відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.
8 трав. 2018

«Пам'ять вічно жива»

8 травня учні закладу брали участь в урочистій лінійці «Пам'ять вічно жива», присвяченій Дню пам' яті та примирення , 73 – й річниці Перемоги над нацистами у Другій світовій війні, яка відбулася біля Стели загиблим воїнам.
5 трав. 2018

Ми за чисте довкілля!

5 травня учнівське самоврядування закладу організувало прибирання паркової зони в с. Марто – Іванівка, що знаходиться по вул. Конєва.
4 трав. 2018

«Будуємо Музей для Букварика»

04.05.2018 року в навчальному закладі для учнів 1 класу відбулася святкова конкурсна програма «Будуємо Музей для Букварика».