27 січ. 2017

День пам"яті героїв Крут

27 січня був проведений виховний захід "День пам"яті героїв Крут", що сприяв вихованню справжнього патріота своєї держави.
24 січ. 2017

Голокост-трагедія ХХстоліття

24 січня в закладі був проведений виховний захід "Голокост - трагедія ХХ століття: історія і факти" для учнів 6-9 класів.
18 січ. 2017

Всесвітній день Сніговика

18 січня 2017 року в закладі був проведений конкурс малюнків до Всесвітнього дня Сніговика для учнів 1-9 класів.
27 груд. 2016

Новорічний подарунок для бійців АТО від шкільної родини НВК

Сьогодні наймолодші учасники шкільної родини ( вихованці ДНЗ) допомагали пакувати новорічну посилку для бійців АТО. Разом з солодощами відправили малюнки, листи та новорічні поробки.До акції приєдналися батьківський та педагогічний колективи, що дало змогу збільшити об'єми необхідних товарів.
26 груд. 2016

Новорічна вистава " Новорічні пригоди Кая та Герди"

Учні 1-4 класів прийняли участь у новорічних пригодах Кая та Герди. На шлягу до визволення Кая учні долали різноманітні перешкоди. На їхньому шляху зустрічалися різні казкові герої. Кожен клас приготував різноманітні художні номери. В кінці вистави зустрілися з Дідом Морозом та Снігуронькою, які запалили вогні на ялинці та подарували подарунки. Ввечері Дід Мороз завітав на новорічний вечір до учнів 6-9 класів. Вечір закінчився дискотекою.
20 груд. 2016

Миколай, Миколай - до нашого закладу завітай!

Учні закладу радо зустріли помічників Святого Миколая. Чемним діткам, герої казок, подарували різноманітні подарунки. Дякуємо акторам за їх талант в спілкуванні з дітьми різного віку.
16 груд. 2016

Тиждень англійської мови

З 12.12 по 16.12 у НВК «Марто- Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» пройшов тиждень англійської мови. 12.12 відбулося відкриття тижня на шкільній лінійці, під час якої учні отримали завдання.
1 груд. 2016

Виставка "Новорічно-різдвяний подарунок"

01.12.2016 року в закладі відбулася виставка "Новорічно-різдвяний подарунок" або "Український сувенір". Всі класи брали активну участь, за що відзначені грамотами.
25 лист. 2016

Свято "Осінь-2016"

25 листопада відбулося свято "Осінь-2016".Свої музичні, поетичні, танцювальні, артистичні таланти демонстрували учні 1-9 класів.
21 лист. 2016

День Гідності та Свободи

21 листопада в закладі проведено тематичну загальношкільну лінійку, присвячену Дню Гідності і Свободи, на якій учні вшанували пам"ять загиблих героїв хвилиною мовчання.