Вступ до школи

Шановні  батьки майбутніх першокласників!

Зарахування  дітей до першого класу здійснюватиметься за такими правилами:

Важливу роль для зарахування матиме адреса проживання і прописки майбутнього першокласника. Згідно з правилами Нової української школи, за кожним навчальним закладом закріплюється певний район (перелік вулиць є на  сайті школи).

Дітям, які досягли 6-річного віку та живуть у його межах, гарантоване місце в першому класі школи.

За наявності вільних місць, якщо класи школи будуть заповнені не на всі 100%, адміністрація може зарахувати туди дитину на підставі загального конкурсу.

Радимо батькам зайнятися підготовкою документів для вступу майбутнього першокласника до школи.

Заяви прийматимуться з 1 листопада 2023  до 31 травня 2024 року.

Зарахування буде проводитися до 31 травня 2024 року, а за наявності вільних місць – з 1 червня і до 1 вересня в залежності від школи та її регламенту.

Для зарахування дитини до школи потрібно підготувати:

• Заяву на ім'я директора школи;
  • Копію свідоцтва про народження;
  • Оригінал медичної довідки затвердженої форми № 026 / о  та Ф № 63(це говорить про те, що проходження медкомісії перед школою не можна відкладати на літо, а зробити обхід лікарів потрібно до оформлення дитини до загальноосвітнього навчального закладу).

Детальну інформацію можна отримати за тел. 099-70-42-893

Готуємося приймати дітей до 1 класу

НОРМАТИВНА БАЗА

1. Закон України «Про  освіту»

2. Закон України «Про загальну середню освіту"

3. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку» від 12 квітня 2000 р. № 646

4. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про загально­освітній навчальний заклад» від 27 серпня 2010 р. № 778.

5. Наказ Міністерства освіти і науки України "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" №367 від 16.04.2018

5 травня 2018 року Міністерство юстиції  погодило  Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів.

Завантажити документ та ознайомитися з ним  можна за посиланням:

Розпорядження

до рішення виконавчого комітету

від 26 квітня 2018 року № 260

РОЗПОДІЛ

території мікрорайонів міста, закріплених за закладами загальної середньої освіти

Навчально-виховний комплекс «Марто - Іванівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» - територія села Марто - Іванівка та села Головківське (згідно з розподілом виконавчого комітету Звенигородської сільської ради).

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                           В. ЧЕБОТАРЬОВ