Каталог курсів

Нема результатів.

Шановні учасники освітнього процесу!

На жаль, сьогодні ми з вами переживаємо не прості часи. Адміністрація закладу впевнена, що разом ми зможемо гідно пройти дані випробування. Для педагогічного колективу закладу дуже важливо  не втрачати зв'язок з учасниками освітнього процесу. Саме для цього нам необхідно об’єднати наші зусилля, допомогти один одному, а саме головне навчитися комунікувати один з одним у незвичайному режимі.

Шановні батьки!

Адміністрація закладу добре розуміє, що ви опинились у найскладніших умовах. Дехто з вас ходить на роботу, дехто працює дистанційно. А саме на ваші плечі лягла велика відповідальність за психологічну підтримку наших дітей, а також підтримку дітей під час навчання (дистанційного).

Адже саме ви маєте допомогти підтримувати зв'язок педагогів з вашою дитиною, налагодити контакт та виконання  завдань для освоєння програми.

Тільки ви, знайдете правильну відповідь на питання вашої дитини (навіть коли питання будуть з предмета, з якого ви не зовсім компетентні).

Тільки ви, заспокоїте свою дитину, якщо раптом у неї щось не буде вдаватися відразу.

Саме зараз,  можна частіше розмовляти з дітьми, обіймати, говорити про свою безмежну любов до них, разом зготувати вечерю чи подивитися фільм.

Анкета для батьків

Адміністрація закладу просить батьків із порузумінням ставитися до ситуації, яка склалася на даний момент та по можливості допомагати своїм дітямта тримати на контролі їх навчання.

У різа виникнення питань можете звертатися до класних керівників, вчителів - предметників та адміністрації закладу у приватні повідемлення.

Також запрошуємо долучитися до навчання і дітей, сімї яких вимушено покинули свої домівки та проживають на території села Марто - Іванівка.

У разі виникнення надзвичайної ситуації необхідно діяти

згідно впроваджених заходів режиму воєнного стану !!!

Увага!!! З 14 березня 2022 року продовжено навчання з використанням технологій дистанційного навчання  ,

01 вересня 2023 року здобувачі Марто-Іванівської гімназії навчаються очно з елементами змішаного навчання. .

База ресурсів - УМІТИ