Тиждень пожежної безпеки

З 13 листопада по 17 листопада в закладі пройшов Тиждень пожежної безпеки Навчіться сьогодні, щою бути в безпеці і вижити завтра"

Спортакіада освітян

31 жовтня в Мультипрофільному ліцеї пройшов Фізкультурно -оздоровчий захід серед освітян міста на підтримку ЗСУ .

Змагалися в майстерності гри в дартс,волейбол,настільний теніс та бадмінтон.

Українська мова єднає

Вже традиційно учні та вчителі гімназії долучаються до написання радіодиктанту національної єдності "Дороги України"

" Український сувенір"

27 жовтня в Марто-Іванівській гімназії відбулася виставка -конкурс "Український сувенір"

Творимо, допомагаємо, ПЕРЕМАГАЄМО !!

25-26 жовтня на базі закладу відбувся благодійний ярмарок Разом до ПЕРЕМОГИ  на підтримку ЗСУ. Долучилися до осіннього ярмарку учні,батьки та небайдужі жителі села. Зібрані продукти були передані організації Римар Софія Команда  Добро Об "єднує

Тематичне заняття " Пригоди Каштанчика"

В дошкільний підрозділ Марто-Іванівської гімназіїї завітали Каштанчик, Ворона ,Красуня та осінь.

Міні - тренінг " Безпечна школа. Маски булінгу"

В ході заняття було розглянуто психотравмуючі ситуації в навчальному процесі та фактори впливу на безпечне середовище.

Всеукраїнський день бібліотеки

Щорічно 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотеки. І вже задоброю традицією учні Марто-Іванівської гімназії                               привітали бібліотекаря , яка все життя присвятила цій справі. Вороніна Віра Василівна.

Тиждень знань дорожнього руху

Під час тижня знань дорожнього руху учні 3 класу грали  в гру " Віднови та назви"