16 вер. 2016

Азбука безпеки на дорозі

Тиждень знань правил дорожнього руху в закладі розпочався загальношкільною лінійкою. Естафету перехопив 4 клас, потім 1, далі 7-9 клас. закінчився тиждень виховним заходом "Абеика безпеки на дорозі"
12 вер. 2016

Олімпійський тиждень

129 вихованців закладу прийняли участь в Олімпійському святі. Кожна команда мала свою емблему, девіз, речівку. Відповідно до плану кожного дня уччні з захопленням виконують завдання.
10 вер. 2016

Свято села

Сьогодні ми святкуємо 232 роки з дня заснування села. На свято завітало багато гостей. Учні закладу прийняли активну участь в святковому концерті. Згадали історичне минуле, ветеранів, привітали новонароджених та відмітили найкращих багатодітних мам. Закінчилося свято дискотекою. Село продовжує свою історію, збільшується, оновлюється.
1 вер. 2016

Країна знань - відчиняє двері!

Свято 1 дзвоника скликає малечу до школи. 1 Вересня - це нові очікування, сподівання, друзі, підручники, шкільні історії , перемоги, оцінки ... Ми - відпочили і готові долати нові перешкоди на шляху до нових знань.
7 черв. 2016

День Довкілля

7 день діє табір. Дітти з задоволенням відвідують табір. Окрім розваг і спорту є мовна практика з англійської мови
6 черв. 2016

День подорожі

мовна година (у ІІ загоні був проведений захід « Travelling around Great Britain», під час якого Мовна година (у ІІ загоні був проведений захід « Travelling around Great Britain», під час якого діти переглядали фільм, а потім виконували пошукові завдання на картках; у І загоні повторення теми «Кольори», учні повторили кольори, вивчили пісню про кольори, а також виконали завдання на картках)
2 черв. 2016

День патріота

Під час роботи гуртка англійської мови був проведений бліц-турнір «What do you know about Ukraine», шаради «Famous Ukrainians».
20 трав. 2016

Олімпійський тиждень