2 трав. 2018

Звенигородскую и Марто-Ивановскую школы объединять не будут

2 мая городской голова С.Цапюк с первым заместителем Л.Давыденко и профильным заместителем Л.Сосной встретились с коллективами Марто-Ивановской и Звенигородской школ, чтобы обсудить вопросы дальнейшего развития учебных заведений.
27 квіт. 2018

Квест до Дня цивільного захисту

27 квітня у закладі відбулося засідання міської ШМВ «Військово-патріотичне виховання як важлива складова освітнього процесу» під керівництвом методиста науково – методичного центру управління освіти, молоді та спорту Гейко С.І. .
26 квіт. 2018

«Чорнобиль…Трагедія...Пам"ять...»

26 квітня відбулася загальношкільна лінійка «Чорнобиль…Трагедія...Пам"ять...»
20 квіт. 2018

«Жити цікаво та безпечно»

З 16 по 20 квітня у закладі пройшов Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Жити цікаво та безпечно».
19 квіт. 2018

Рольова гра "Ми - юні рятувальники"

19 квітня в рамках тижня цивільного захисту з учнями 1 класу було проведено рольову гру «Ми – юні рятувальники».
30 бер. 2018

День учнівського самоврядувння

30 березня у закладі відбувся день учнівського самоврядування.
30 бер. 2018

«Посміхніться разом з нами»

Напередодні дня сміху Добробанком закладу була організована акція «Посміхніться разом з нами».
29 бер. 2018

"Казка вчить, як на світі жить"

29 березня учні 1 класу ознайомилися з казкою В.О. Сухомлинського «Жаба, що співала по-журавлиному».
16 бер. 2018

«Бійці фортуни»

16 березня агітбригада закладу «Бійці фортуни» брала участь у відбірковому турі на участь у міському конкурсі агітбригад юних пожежників. Для цього було знято відеоролик про діяльність агітбригади у закладі.
16 бер. 2018

Тиждень сприяння здорового способу життя «Найбільше багатство - здоров я»

З 12.03. по 16.03.18 року у закладі проходив Тиждень сприяння здорового способу життя «Найбільше багатство - здоров я».