9 лист. 2018
День української писемності та мови – свято , яке що року відзначається в Україні в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця – послідовника творів слов’янської писемності Кирила і Мефодія

Стало доброю традицією у нашій школі відзначати цей день написанням Всеукраїнської радіодиктанту єдності . Цього року диктанту називався «крила України .

Бугаєнко М.В, вчитель укр. мови та літер-ри , провела  позакласний захід для учнів 5-9 кл. «Квітни наша мова «. Учні мали змогу дізнатися про історію заснування . Для укр-ї писемності, цікаві факти про Нестора Літописця та літопис усього його життя « Повість минулих літ», довідались про творців кирилиці і глаголиці Кирила та Мефодія та першого друкаря книжок Івана Федорова. Наприкінці заходу учні переглянули відеоролик « Скарб од далеких предків – то рідна мова й рідне письменство».

9 листопада пройшов І етап конкурсу з укр.. мови ім.. Петра Яцика для учнів 3-9 кл.. Учні 8-9 кл. підготували стіннівку «Мово українська, гордосте моя!»