1 вер. 2016

Країна знань - відчиняє двері!

Свято 1 дзвоника скликає малечу до школи. 1 Вересня - це нові очікування, сподівання, друзі, підручники, шкільні історії , перемоги, оцінки ... Ми - відпочили і готові долати нові перешкоди на шляху до нових знань.
7 черв. 2016

День Довкілля

7 день діє табір. Дітти з задоволенням відвідують табір. Окрім розваг і спорту є мовна практика з англійської мови
6 черв. 2016

День подорожі

мовна година (у ІІ загоні був проведений захід « Travelling around Great Britain», під час якого Мовна година (у ІІ загоні був проведений захід « Travelling around Great Britain», під час якого діти переглядали фільм, а потім виконували пошукові завдання на картках; у І загоні повторення теми «Кольори», учні повторили кольори, вивчили пісню про кольори, а також виконали завдання на картках)
2 черв. 2016

День патріота

Під час роботи гуртка англійської мови був проведений бліц-турнір «What do you know about Ukraine», шаради «Famous Ukrainians».
20 трав. 2016

Олімпійське свято
20 трав. 2016

Безпека дорожнього руху

Єдиний урок
13 трав. 2016

Тиждень "ДОБРА" День четвертий

День "Сонячної Доброти"
12 трав. 2016

Тиждень "ДОБРА"

День Поезії
11 трав. 2016

Тиждень "ДОБРА, День другий

2-й день - День Мудрості
10 трав. 2016

Тиждень "ДОБРА"

З 10.05.розпочався тиждень "Добра". Кожен день тижня має свою назву. 1-й день - ДЕНЬ УСПІХУ!!!