30 вер. 2016

День учнівського самоврядування

В закладі відбувся День учнівського самоврядування, до якого учні приготувались з повною відповідальністю.
29 вер. 2016

Святковий концерт «Я славлю вчителя ім’я»

Учні закладу підготували святковий концерт «Я славлю вчителя ім’я».
28 вер. 2016

Ярмарок "Урожай"

В закладі пройшов ярмарок «Урожай» присвячений 25-річниці святкування Дня людей похилого віку.
26 вер. 2016

75-ті роковини жахливої трагедії Бабиного Яру

В закладі пройшла загальношкільна лінійка присвячена 75-річниці подій у Бабиному Яру на тему «Бабин Яр: життя і смерть».
23 вер. 2016

Свято Дошкільника

На святі була цікава програма,яку вели клоуни Сміхотун та Веселун. Діти із задоволенням приймали участь у конкурсах. Були запрошені батьки та працівники закладу. На свято завітав гість - Володимир Дожджаник, щоб підтримати ініціативу святкування «Дня дошкільника». Діти були у захваті . Він сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості та подарував дітям чудові подарунки.
22 вер. 2016

День партизанської Слави

22.09.2016 року в закладі відзначали День партизанської Слави. З цією метою був проведений виховний захід для учнів 6-9 класів «День партизанської Слави: події, факти, коментарі».
21 вер. 2016

День Миру

21.09.2016 року у закладі відбувся конкурс малюнків на асфальті «Миру мир! Війни не треба!», присвячений Дню миру.
16 вер. 2016

Азбука безпеки на дорозі

Тиждень знань правил дорожнього руху в закладі розпочався загальношкільною лінійкою. Естафету перехопив 4 клас, потім 1, далі 7-9 клас. закінчився тиждень виховним заходом "Абеика безпеки на дорозі"
12 вер. 2016

Олімпійський тиждень

129 вихованців закладу прийняли участь в Олімпійському святі. Кожна команда мала свою емблему, девіз, речівку. Відповідно до плану кожного дня уччні з захопленням виконують завдання.
10 вер. 2016

Свято села

Сьогодні ми святкуємо 232 роки з дня заснування села. На свято завітало багато гостей. Учні закладу прийняли активну участь в святковому концерті. Згадали історичне минуле, ветеранів, привітали новонароджених та відмітили найкращих багатодітних мам. Закінчилося свято дискотекою. Село продовжує свою історію, збільшується, оновлюється.