7 черв. 2017

Екскурсія на кондитерську фабрику "Лукас"

07.06 вихованці пришкільного табору «Friendship» на базі НВК «Марто- Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» відвідали кондитерську фабрику «Лукас» у м. Кременчук.
22 трав. 2017

Тиждень Добра

З 15 по 19 травня у закладі традиційно проходив тиждень Добра.
9 трав. 2017

День Перемоги

9 травня з нагоди 72-ї річниці Перемоги в Марто-Іванівці біля Стели воїнам-визволителям відбувся урочистий мітинг, участь в якому взяли учні та працівники школи.
3 трав. 2017

Тиждень з Охорони праці

З 24 по 28 квітня в закладі проведений тиждень з охорони праці під девізом "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці".
26 квіт. 2017

Учнівська конференцяї "Підсумки. Задачі. Вибори"

26 квітня відбулася учнівська конференцяї "Підсумки. Задачі. Вибори", на якій розглядалися три питання:
25 квіт. 2017

Семінар-практикум школи молодого вчителя «Становлення учительського іміджу».

25 квітня на базі закладу відбувся семінар-практикум школи молодого вчителя «Становлення учительського іміджу».
24 квіт. 2017

"Терновий вінок Чорнобиля"

24 квітня в закладі проведено загальношкільну лінійку "Терновий вінок Чорнобиля", присвячену річниці аварії на ЧАЕС.
7 квіт. 2017

«Рух заради здоров’я»

На минулому тижні з 03 по 07 квітня проходив тиждень здорового способу життя «Рух заради здоров’я»
5 квіт. 2017

"Пригоди корівки Мілки"

05 квітня у закладі організована концертно-розважальна програма "Пригоди корівки Мілки", яку організував творчий колектив церкви "Ковчег спасіння".
31 бер. 2017

«Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх»

31 березня в закладі пройшов захід «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх» присвячений Всесвітньому дню сміху.