День подорожі

6 черв. 2016
мовна година (у ІІ загоні був проведений захід « Travelling around Great Britain», під час якого Мовна година (у ІІ загоні був проведений захід « Travelling around Great Britain», під час якого діти переглядали фільм, а потім виконували пошукові завдання на картках; у І загоні повторення теми «Кольори», учні повторили кольори, вивчили пісню про кольори, а також виконали завдання на картках)

06 червня у НВК «Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. –ДНЗ» пройшов День подорожі. Через несприятливі погодні умови вихованці та вихователі вимушені були провести цей день у закладі. В цей день були проведені такі заходи:

спортивна година ( були проведені ігри з м’ячем ) ;

мовна година (у ІІ загоні був проведений захід « Travelling around Great Britain», під час якого діти переглядали фільм, а потім виконували пошукові завдання на картках; у І загоні повторення теми «Кольори», учні повторили кольори, вивчили пісню про кольори, а також  виконали завдання на картках)