Семінар-практикум школи молодого вчителя «Становлення учительського іміджу».

25 квіт. 2017
25 квітня на базі закладу відбувся семінар-практикум школи молодого вчителя «Становлення учительського іміджу».

Метою і завданням семінару було ознайомлення з класифікацією іміджу вчителів та етикетом мовного спілкування та розвитком бажання та вміння працювати над створенням особистісно-професійного іміджу.

Учасників семінару привітала методист НМЦ  Гейко Світлана Іванівна, директор закладу Майгур Наталія Анатоліївна розповіла про специфіку роботи закладу.

Під час теоретично-практичного блоку заступник директор Сіміненко І.І презентувала мультимедійну презентацію «Становлення учительського іміджу», директор закладу Наталія Анатоліївна провела групову роботу з учасниками семінару «Дизайнерська студія», а практичний психолог Федчук О.В навчала молодих спеціалістів розв′язанню педагогічних конфліктів.

Під час практичної частини колеги мали змогу відвідати уроки вчителів закладу:

7 клас українська література «Л. Пономаренко «Гер переможений». Загальнолюдська ідея гуманізму  й толерантності. Особливості художніх засобів новели» вчитель Бугаєнко М.В

9 клас фізика «Ядерна енергетика. Будова АЕС. Розвиток ядерної енергетики в Україні» вчитель Бурхович А.П

2 клас літературне читання «Ю.Старостенко. «Смілива зозуленька» вчитель Махиня Т.О

Під час підсумкового блоку підвели підсумки семінару, обмінялися думками і побажаннями.

Під час проведення семінару-практикуму панувала доброзичлива атмосфера і дружня співпраця всіх вчителів.