УВАГА! Оновлено графік канікул

• 05 - 11 жовтня 2020 року;
  • 23 жовтня, 26 - 27 жовтня 2020 року;
  • 30 грудня 2020 року - 10 січня 2021 року;
  • 25 - 28 лютого 2021 року; 10 - 13 квітня 2021 року.

День вчителя в цьому році ми відзначали виставкою на тему "Квіти в кабаку". Всі класи презентували свої вироби, чим приємно порадували своїх вчителів.

ДЯКУЄМО ВАМ НАШІ ДОРОГІ УЧНІ ТА НАЙКРАЩІ БАТЬКИ УЧНІВ!!!

З 07.09 по 11.09.2020 року в в нашому закладі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

У всіх класах були проведені виховні години, бесіди, цікаві перерви до тематики тижня. А також проведений конкурс "Безпечне містечко", де учні створювали власними руками містечко і презентували його в своєму класі. Всі отримали відповідні дипломи і подарунки за участь.

Екологічна_агітбригада
28 лютого у м. Олександрія відбувся міський конкурс екологічних агітрбригад.
Команда здобувачів освіти:  Антоненко С., Губанов Д., Костінський Р., Павленко К, Федьоха К., Машуровський Б. та Федьоха К. вдало та креативно представила наш заклад. Чекаємо на результати.
Пишаємося нашими талановитими дітьми!

Масляна
Ярмарок
Масляна до нас прийшла,
Отже, скоро вже весна.
Веселись, гуляй, народ:
Пісні, танці, хоровод!
Всім бажаємо достатку,
Щоб жилося всім солодко,
І млинців побільше з маслом,
Щоб життя було прекрасним!

14_лютого
День_святого_Валентина
День закоханих у нашому закладі був наповнений приємними емоціями та незабутніми враженнями.
Для наймолодших вихованців разом із першочками було проведено спільний захід "День дружби". Учні 2 класу із захопленням пройшли квест "Стріла амура".
Представники Добробанку вітали вчителів.
Валентинки, повітряні кульки та інші сюрпризи чекали дітей та вчителів.

Новорічні свята у розпалі! 26 грудня у нашому закладі відбулися святкові концерти для дітей молодшої шкільної ланки. Вірші, танці, пісні, конкурси, хороводи зі Снігуронькою та Дідом Морозом, солодкі подарунки і багато веселощів було на святах. Найрізноманітніші казкові герої тішили усіх запрошених гостей та батьків своїми яскравими костюмами та веселими виступами.

https://drive.google.com/open?id=1ASNWYuVmv7J_XPaaYqWdsk_qGeMFqnk- ФОТО

#свято_наближається #Новий_рік
Завершили святкування наступаючого Нового року у нашому закладі старшокласники традиційним Новорічним вечором та дискотекою.Діти розігрували сценки, співали, розповідали вірші та зимові прикмети, писали новорічні телеграми, відгадували пісні та танцювали.

https://drive.google.com/open?id=1eXK8ZZYe5YHcqPSG_74LDwa91taF1InK - ФОТО