Каталог курсів

Нема результатів.

Шановні учасники освітнього процесу!

На жаль, сьогодні ми з вами переживаємо не прості часи. Адміністрація закладу впевнена, що разом ми зможемо гідно пройти дані випробування. Для педагогічного колективу закладу дуже важливо  не втрачати зв'язок з учасниками освітнього процесу. Саме для цього нам необхідно об’єднати наші зусилля, допомогти один одному, а саме головне навчитися комунікувати один з одним у незвичайному режимі.

Шановні батьки!

Адміністрація закладу добре розуміє, що ви опинились у найскладніших умовах. Дехто з вас ходить на роботу, дехто працює дистанційно. А саме на ваші плечі лягла велика відповідальність за психологічну підтримку наших дітей, а також підтримку дітей під час навчання (дистанційного).

Адже саме ви маєте допомогти підтримувати зв'язок педагогів з вашою дитиною, налагодити контакт та виконання  завдань для освоєння програми.

Тільки ви, знайдете правильну відповідь на питання вашої дитини (навіть коли питання будуть з предмета, з якого ви не зовсім компетентні).

Тільки ви, заспокоїте свою дитину, якщо раптом у неї щось не буде вдаватися відразу.

Саме зараз,  можна частіше розмовляти з дітьми, обіймати, говорити про свою безмежну любов до них, разом зготувати вечерю чи подивитися фільм.

Анкета для батьків