9 лист. 2016

9 листопада в з закладі відзначили свято української писемності та мови. Всі учні та вчителі прилучилися до акції "Вдягни український бренд - вишиванку".  Пройшов І шкільний етап Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика. Знаці української мови змагалися за звання кращого в атмосфері здорової конкуренції та волі до перемоги. Традицією стало написання радіодиктанту національної єдності "Україна на зламі тисячоліть". Учні 6-9 класів переглянули мультимедійну презентацію "Світлиця слова у безмежжі часу", де мали змогу дізнатися про життя Нестора Літописця, внесок Кирила і Мефодія у розвиток української мови, переглянули сторінки віртуальної книжкової виставки "Не бійся заглядати у словник".