День партизанської Слави

22 вер. 2016
Виховний захід для учнів 6-9 класів «День партизанської Слави: події, факти, коментарі».

22.09.2016 року в закладі відзначали День партизанської Слави.  З цією метою був проведений  виховний захід для учнів 6-9 класів «День партизанської Слави: події, факти, коментарі». На захід був запрошений учасник АТО Шпаченко .О.  Учні мали змогу поглибити свої знання про діяльність партизанського руху на Україні під час Великої Вітчизняної війни, переглянули презентацію «Його звали Дід»(про ватажка партизанського руху С.Ковпака). Наостанок учні розфарбували мапу України з областями і цим самим возз'єднали нашу державу. Адже в єднанні наша сила.Після заходу відбулося покладання квітів до Стели загиблим воїнам. (педагог організатор Пряжнікова О.В)

У 4 класі проведена виховна година до Дня партизанської Слави та партизанського руху в Україні. Учні продемонстрували артистичні здібності в декламуванні поезій про війну, знайомилися з репродукціями картин про партизанський рух, створили плакат «Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України» (вчитель Паламарчук А.О)