Міський семінар вчителів фізичної культури

16 бер. 2016
НВК "Марто - Іванівський ЗНЗ І-ІІст.- ДНЗ" радо зустрічає вчителів міста.

16 березня в  НВК «Марто – Іваніваський ДНЗ» відбувся міський семінар вчителів фізичної культури. Тема семінару «Впровадження   інноваційних технологій та їх елементів на уроках з  фізичної культури в школі».

Семінар  поділений на  4 блоки. Теоретичний матеріал розкрив тему  семінару  в повному обсязі. На високому рівні вчителі фізичної культури підготували на провели   елементи уроків з  використанням  інноваційних технологій: «Степ – аеробіка» - Звіздай М. В.; «Волейбол: елементи техніки гри» - Дудус О. С. Закінчив семінар флеш – моб «Сонце нам сяє!», в якому прийняли участь вихованці  дошкільного підрозділу та учні 6 – 7 класів. Роботу дружного колективу щодо підготовки та проведення семінару, учасники оцінили на відмінно. Так тримати!