Зернини Добра» в дитячих серцях

19 груд. 2015
За доброю традицією 19 грудня учні НВК «Марто – Іванівський ЗНЗ І- ІІст. – ДНЗ» провели благодійну акцію «Маленькі Миколайчики», завітавши до дітей які проходять лікування в терапевтичному відділенні дитячої лікарні.

19 грудня усі православні християни відзначають День Святого Миколая. Цього дивовижного і чарівного свята з нетерпінням очікують діти, щоб здійснилися їх заповітні мрії. Сьогодні кожен з нас, очікує  на маленьке диво. Святий Миколай Чудотворець завжди приходить до тих, хто  потребує допомоги та підтримки. Напередодні акції  було  проведено  збір коштів, обговорено сценарій виступу, закуплені подарунки. Можна сміливо сказати, що це  дійство можна вважати світлим символом доброти і милосердя.  Роблячи добрі справи дитячі серця наповнюються вогниками доброти, розумінням та небайдужістю до оточуючих.

Приємно , коли традиції та добрі свята живуть у нашій шкільній родині: батьки, учні, педагоги.