Тиждень біології та географії

3 бер. 2017
З метою активізації пізнавальної діяльності учнів, підвищення інтересу до вивчення предметів з 27 лютого по 3 березня у нашій школі був проведений Тиждень біології та географії.

З метою    активізації пізнавальної діяльності учнів, підвищення інтересу до вивчення предметів, з 27 лютого по 3 березня у нашій школі  був проведений  Тиждень біології та географії.

Понеділок

Розпочався  предметний тиждень   вступною шкільною лінійкою, де учні розгадували  предметні загадки :

1.     Візьми, дружок,

Мене в похід!

Зі мною ніхто

Не пропаде!

Дорогу

Точно покажу!

Куди йти, -

Завжди скажу!

(Компас.)

2.     Тут міста, країни, скелі,

Океани і пустелі,

Гори, ріки і моря —

Мандрувати буду я!

Щоб по світу мандрувати,

Не виходжу я із хати,

Не сідаю у автобус,

А беру у руки.... (глобус).

3.І печуть мене, і варять мене, і їдять мене, і хвалять мене, бо я дуже добра! (Картопля)

4. Гостроносий і малий,

Сірий, тихий і незлий.
Вдень ховається. Вночі
Йде шукать собі харчі.
Весь із тонких голочок.
Як він зветься?...
(Їжачок)

На лінійку деякі  учні  принесли своїх домашніх улюбленців-папуг і розповідали про них. Готували цікаві факти про папуг:

1.   Хвилясті папуги є найпопулярнішими декоративними птахами в світі.

2.    Люди можуть розрізнити 16 зображень в секунду, а хвилястий папужка - 150 зображень за секунду.

3.    Хвилясті папуги бачать світ в кольорі. У собак, до речі зір чорно-білий.

4.     В природніх умовах хвилясті папужки тримаються великими зграями чисельністю до 1000 особин.

5. Папугам не можна давати шоколад,  сіль, авокадо, це для них отрута

6.Температура тіла хвилястих папужок - 41 С.

7. Хвилястий папуга розумніший більшості тварин.

У 5 класі, з  метою закріплення вивченого матеріалу і перевірки його у цікавій , ігровій формі, відбулася гра-змагання  «Земля як планета» .

Вівторок

З метою виявлення , розкриття своїх здібностей, учні 8 класу проходили цікавий  тест «Очі» .

Середа

З метою розкриття творчих здібностей учнів, поглиблення  знань про материки і океани, учні малювали малюнки і стін-газети. Відбулася виставка малюнків(учні молодшої школи  і стін-газет (учні старшої школи) «Птахи різних материків».

Четвер

З метою розширення , систематизації, узагальнення ,поглиблення знань; розвитку логічного мислення; виховання культури спілкування ,  була проведена урок – подорож «Знавці птахів»( 6-7 класи). Змагалися  2 команди «Геракли» і «Птах миру». Перемогла команда «Птах миру».

П"ятниця

З метою екологічного виховання, виховання працелюбності, не втрачання зв,язку учнів молодшої школи з  старшокласниками ,були написані листи  учням молодшої школи  «Мої поради у збереженні природи Марто - Іванівки» 9-м  класом. Учні 9-го класу дали цінні поради та практичні рекомендації про збереження природи рідного краю.

Понеділок

У понеділок відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців.