Сборник примеров решения задач по физике для физико-математических школ

Учебники

Приведены примеры решения задач в соответствии с программой по физике для слушателей физико-математической школы ХАИ и ее филиалов, а также для спицеализированных физико-математических классов, входящих в учебный комплекс "Харьковский центр авиационно- космисческого образования"

Winnie-the-Pooh

This book is about Bear, his friends and their funny adventures.

Как собрать недорогой компьютер.

Компьютерные науки

Как собрать недорогой компьютер. Советы специалиста.

Трудове навчання. Технічні види праці

Підручник для 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Алгебра і початки аналізу

Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів: академічний рівень

Старик с крыльями

Художня література

Повесть колумбийского писателя, нобелевского лауреата Габриэля Гарсиа Маркеса, написанная в 1968 году.

Эта книга- тест на человечность.

Начертательная геометрия и черчение

Учебники

В учебнике изложены основы начертательной геометрии в непосредственной связи с основами технического рисунка и черчения; основы машиностроительного черчения, правила выполнения схем; даны элементы строительного и топографического черчения; основы использования персональных электронных вычислительных машин для решения графических задач.

Учебник адресован студентам педагогических и машиностроительных вузов, педагогических училищ, будет полезен учителям математики и черчения.

472 стр., 2002 год.

Методическое пособие по черчению. Графические работы

Учебники

В последние десятилетия наблюдалась тенденция к сокращению количества часов, отводимых на изучение черчения, при усложнении образовательных и развивающих задач курса. Начиная с 80-х гг. предмет приобрел направленность на развитие пространственных представлений школьников в процессе решения графических задач на моделирование, преобразование, конструирование формы и отображение полученных результатов методом проецирования, а также решение проекционных задач.

Книги – це наші друзі, які нас не зраджують, завжди залишаються з нами і не дорікають нам нашою старістю.

Дорогий друже!

Держава витрачає багато коштів для того, щоб ти мав підручник. Тож нагадуємо про Єдині вимоги до учнів щодо використання та збереження підручників.

1. Учні зобов'язані дбайливо ставитись до підручників і книг як бібліотечних так і власних.

2. При отриманні підручників з бібліотеки слід переглянути їх і при виявленні дефектів повідомити бібліотекаря; якщо підручник має незначні пошкодження, відремонтувати його.

3. Якщо учень втратив чи пошкодив підручник, він повинен повернути до бібліотеки такий само або замінити його іншим, який бібліотекар визначить рівноцінним за змістом і вартістю.

4. До учнів, які недбайливо ставитимуться до підручників, застосовувати заходи громадського впливу(вилучення підручників у учня).

Правила поводження з книгою

1. Обгорни книгу в папір — не бруднитиметься обкладинка.

2. Не читай книгу під час їди — можеш забруднити її.

3. Не клади в книгу олівців, ручок та інших товстих предметів — від цього рветься палітурка.

4. Не загинай ріжків на сторінках книги — ріжки відриваються і псується книга — зроби собі для книги закладку.

5. Не рви сторінок, не малюй і не пиши нічого в книзі, не роби в ній ніяких поміток.

6. Не перегинай книгу — від цього вириваються сторінки.

7. Перегортаючи прочитану сторінку, держи її за верхній край.

8. Не читай книгу на сонці.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ЧИТАЧА

1.Поводься з книгами акуратно, стався до них дбайливо.

2.Не виривай сторінок, не малюй у книгах.

3.Не тримай книгу на сонці та в місцях, де багато вологи.

4.Узявши книгу для читання, обгорни її.

5.Якщо книгу пошкоджено, відремонтуй її.

ЄДИНІ ВИМОГИ ДО УЧНІВ ЩОДО КОРИСТУВАННЯ І ЗБЕРЕЖЕННЯ ПІДРУЧНИКІВ

1. Усі одержані у шкільній бібліотеці підручники слід утримувати в охайному вигляді:

– не перегинати палітурку підручника;

– не загинати кути сторінок;

– не робити поміток, не розмальовувати підручник ні ручкою, ні олівцем;

– класти підручники тільки на чистий стіл;

– берегти підручники від сонця і води;

– відвести вдома місце для підручників.

2. Треба тримати підручники в окремій обкладинці або обгорнутими папером.

3. Не загинати аркуші, користуватися закладкою.

4. Не слід класти у книгу ніякі предмети.

5. Перш ніж узяти до рук підручник, вимийте руки. Підготувавши урок, поставте книгу на полицю або покладіть у портфель.

6. Поводьтесь з підручником так, щоб не було соромно передати його вашим молодшим товаришам.

Учні зобов'язані:

– Дбайливо поводитися із підручниками, як бібліотечними, так і своїми.

– Отримавши підручники з бібліотеки, треба переглянути їх і при виявленні дефектів повідомити бібліотекарю до 15 вересня, а якщо підручник має невелике пошкодження, відремонтувати його в «Книжковій лікарні».

– Якщо підручник загублений або зіпсований учнем, то батьки повертають рівноцінний підручник. Єдині вимоги поширюються і на художню літературу.