Позакласні заняття

Розклад роботи гуртків

В закладі працює вокальний гурток «Лілея». Близько 20 учнів з 2 по 9 класи навчаються основам вокального співу, опановують навички правильного дихання під час співу, вчаться  чіткій артикуляції, звукоутворенню. І звичайно вивчають як народні, так і сучасні українські пісні. Діти з задоволенням відвідують гурток. Вихованці гуртка приймають участь у позакласних, позашкільних та міських міроприємствах. Кожен виступ учнів залишає чудові враження як у слухача, так і у самих виконавців.

Хоуп («Здоров’я людям у всьому світі»)

Впровадження превентивного проекту ХОУП «Здоров’я  людям у всьому світі». Метою проекту є: навчання сучасним технологіям в галузі охорони здоров’я. Сприяти формуванню особистісної й соціальної  компетентності дітей, яким випало жити в умовах епідемії ВІЛ\СНІДу, для зниження ризику інфікування ВІЛ у підлітковому і юнацькому віці.

навчити дітей берегти і зміцнювати своє здоров’я — одне з найважливіших завдань сучасної школи, яке має стати атрибутом будь-якої освітньої діяльності у навчальному закладі і поза його межами. Щоб реалізувати це  завдання, потрібно  починати  саме з початкової школи. Адже  відомо, що яку опору ми закладемо,такий результат і отримаємо.

Здоровий спосіб життя - спосіб життєдіяльності людини, метою якого є формування, збереження і зміцнення здоров’я.

Робота вчителя спрямована на реалізацію таких завдань:

• Надати дітям об’єктивну, відповідну до віку інформацію про тютюн і алкоголь;   сприяти збільшенню знань учнів шляхом обговорення проблем, пов’язаних з тютюном і алкоголем.
  • Вчити  дітей краще розуміти самих себе і критично ставитися до власної поведінки.
  • Навчати  дітей ефективному  спілкуванню; сприяти прагненню дітей зрозуміти оточуючих і аналізувати свої стосунки з ними;
  • Вчити  дітей робити здоровий вибір і приймати адекватні рішення;
  • Допомогти школі й батькам у попередженні прилучення учнів початкової школи до тютюну й алкоголю.

Інформація  та  гра є складовими позитивного сприйняття  життя,  сформованого порадами та  корисною інформацією. Впровадження проекту є доцільним. Випереджаюче  навчання у поєднанні з формуванням здорової установки і навичок поведінки щодо здоров’я створює позитивний образ “Я” у дитини спроможної на прийняття відповідних рішень, що так важливо у сучасному світі.

Шкільна програма з профілактики вживання тютюну, алкоголю та наркотиків складається з двох модулів, які є продовженням один одного:

• Корисні звички
  • Цікаво про корисне

Інтерактивні методи навчання

•                   - кооперативне навчання;
  •                   - “ коло ”
  •                   - мозковий штурм;
  •                   - групова дискусія;
  •                   - рольове моделювання;
  •                   - вправи – енергозатори;
  •                   - творче мислення;
  •                   - штучні проблеми.