Тиждень англійської мови

16 груд. 2016
З 12.12 по 16.12 у НВК «Марто- Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» пройшов тиждень англійської мови. 12.12 відбулося відкриття тижня на шкільній лінійці, під час якої учні отримали завдання.

З 12.12 по 16.12 у НВК «Марто- Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» пройшов тиждень англійської мови. 12.12  відбулося відкриття тижня на шкільній лінійці, під час якої учні  отримали завдання. 13.12 учні 5-7 класів позмагалися в конкурсі «Мастер  Шеф». Всі учасники вікторини були активними та кмітливими. Перемогу здобули учні 7 класу.

14. 12  було оголошено Днем  Вільяма Шекспіра. У 9 класі був проведений урок присвячений життю та творчості цього видатного письменника. Учні 8 класу виготовили  театральні афіші до п’єс Шекспіра. Учні початкових класів  прийняли активну участь в вікторині « Дивовижний світ англійської мови». Найбільш активними та кмітливими були Дякова Юлія, Дяков Іван (учні 4 класу), Костінський Ростіслав, Губанов Давід (учень 3 класу).16.12 був проведений конкурс малюнків та стіннівок серед учнів 1-9 класів. Перемогу в конкурсі здобула учениця 9 класу Білошицька Яна.