Свято Дошкільника

23 вер. 2016
На святі була цікава програма,яку вели клоуни Сміхотун та Веселун. Діти із задоволенням приймали участь у конкурсах. Були запрошені батьки та працівники закладу. На свято завітав гість - Володимир Дожджаник, щоб підтримати ініціативу святкування «Дня дошкільника». Діти були у захваті . Він сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості та подарував дітям чудові подарунки.

З метою об’єднання потенціалу фахівців дошкільної освіти та з підняттям престижності професії вихователь  дошкільного навчального закладу, 23 вересня 2016 року у НВК «Марто – Іванівський ЗНЗІ-ІІ ст. - ДНЗ» проводилось свято – розвага для дітей з нагоди Дня Дошкілля. Організація святкового заходу – це можливість  творчої реалізації кожної дитини. Головною  метою свята було підкреслити цінність і важливість дошкільного виховання  у формуванні особистості, привернути увагу  різних верств населення до дошкільної ланки, презентувати творчий потенціал наших працівників-дошкільників,  підвищити психолого-педагогічний рівень батьків.