Квест до Дня цивільного захисту

27 квіт. 2018
27 квітня у закладі відбулося засідання міської ШМВ «Військово-патріотичне виховання як важлива складова освітнього процесу» під керівництвом методиста науково – методичного центру управління освіти, молоді та спорту Гейко С.І. .

27 квітня у закладі відбулося  засідання міської ШМВ «Військово-патріотичне виховання як важлива складова освітнього процесу» під керівництвом методиста науково – методичного центру управління освіти, молоді та спорту Гейко С.І. .  В межах засідання був проведений квест до Дня цивільного захисту. На нього були запрошені гості: інженер з охорони праці управління освіти ,молоді та спорту Берест О.Л., 2- й державний пожежно – рятувальний загін,  громадська організація «Цитадель», керівник гуртка «Основи  журналістики» Перемет О.С. та координатор молодіжного парламенту  Кошель І.Г. ЦДЮТ ім. Шакала, студенти  Олександрійського коледжу культури та мистецтв. Метою квесту є активізація громадянської позиції  стосовно Цивільного захисту, національно – патріотичного та військово – патріотичного виховання  учнівської молоді, заохочення учнів до роботи в органах  учнівського самоврядування. До участі  були запрошені ЗНЗ І – ІІІ ст.№12 – ДНЗ», ЗНЗ І – ІІІ ст.№10, НВК «Звенигородський ЗНЗ І – ІІІ ст.- ДНЗ», ШМВ та НВК «Марто – Іванівський ЗНЗ І – ІІ ст..».

Під час проведення квесту учні закладу мали можливість взяти участь у майстер – класах, отримати основи першої медичної допомоги, які продемонструвала представниця громадської організації «Цитадель» м. Кропивницький, переглянути та сфотографуватися з військовим знаряддям.