Рольова гра "Ми - юні рятувальники"

19 квіт. 2018

19 квітня в рамках тижня цивільного захисту з учнями 1 класу було проведено рольову гру «Ми – юні рятувальники». Метою гри було забезпечення школярів знаннями, вміннями, переконаннями, необхідними кожній людині для збереження життя і здоров'я, формування правильної позиції людини щодо власної безпеки. Учні вчилися надавати медичну допомогу постраждалим. Клас поділений на підрозділи: поліція,. рятувальники, медичний пост, постраждалі, куратор евакуаційної групи. До заходу була долучена старша група дошкільного підрозділу у вигляді евакуйованої групи під час техногенної ситуації. Під час заходу проведена наочно-демонстраційна бесіда щодо використання протигазу, з метою оволодівання навичками збереження життя у надзвичайних ситуаціях.

Учні впоралися із поставленими завданнями щодо формування вміння оцінити ступінь небезпеки, визначити мету своїх дій у разі виникнення небезпеки.