Квест «Україна – моя країна»

2 лют. 2018

2 лютого у закладі проведений квест «Україна – моя країна». Під час квесту діти за допомогою маршрутних листів знаходили необхідні завдання , що належали до категорії Україна. Це були такі завдання – «Здорова нація  - здорова країна» (розгадували кросворди), «Міцна родина – міцна країна» (конкурс на найбільшу к-ть прислів їв про родину), «З історії виникнення свят» та ін.. Квест закінчився святковим концертом, де учні декламували вірші про Україну, співали пісні, танцювали, розповідали гуморески. Перемогу отримали учні 6 класу. Вітаємо переможців!