«Пісні, обпалені війною»

6 груд. 2017

6 грудня пройшов конкурс військово – патріотичної пісні «Пісні, обпалені війною», присвячений Дню визволення Олександрії від фашистських загарбників та Дню Збройних Сил України. Конкурс сприяв  підняттю престижу професії військового, покращенню національно-патріотичного виховання майбутніх захисників Батьківщини,  формуванню історичної пам’яті про героїв України у сучасні і минулі часи; розвитку духовності  учнів. Переможцями конкурсу стали учні 8 класу у категорії від 10 до 14 років та учні 1 класу у категорії від 6 до 10 років. В знак вшанування пам яті загиблих героїв почесне право здійснити покладання квітів до Стели загиблим воїнам надали учням 9 класу.