Пришкільний табір "Дружба"

15 черв. 2017

З 29.05 по 13.06 у пришкільному таборі «Дружба» пройшли такі тематичні дні: День Знайомства, День Дружби, День Розумника, День Захисту Дітей, День Кіно, День Подорожі, День Гаджета, День Шерлока Хомса, Олімпійський День, День Мистецтва. Вихованці обох загонів прийняли активну участь у майстер-класах, які підготували їм практиканти з Олександрійського училища культури. Для всебічного розвитку вихованців, щодня проводились мовні години та спортивні години.  На кожному загоні щодня проводились  виховні заходи («Учись у дружбі жити», «Найрозумніший», конкурс малюнків на асфальті « Я малюю мрію», «Вгадай персонаж фільму», конкурс малюнків «Я винахідник», конкурс малюнків на асфальті). На мовній годині були проведені наступні виховні заходи: конкурс «Гонка слів», вікторина «Найкращий знавець англійської мови», гра «Пантоміма»